Pinnacle.com

informacione Informatat në lidhje me Pinnacle

vlerësim Vlerësim:

adresë interneti Adresë interneti Pinnacle Logopinnacle.com - Link 1 - Link 2 - Link 3 - Link 4 - Link 5 - Link 6

online

Online nga 1998
Leje Leje Curacao
Kategoritë Kategoritë Sportive Bast Kazino Poker Lojra
telefon Telefon +44 1782 684757
faks Faks +44 1782 684 792
email Email customerservice@pinnacle.com
adresë Adresë Pinnacle Group Ltd. - Hillside, Festival Way, Stoke-on-Trent, ST1 5SH England.
Monedhë Monedhë Euro usd gbp yen
gjuhë Gjuhë anglisht spanjisht gjermanisht grek rumun xhela hungarez çek danez norvegjez suedez portugalisht
transaksionet Transaksionet Neteller - Skrill - Bankë - Visa - Mastercard - Ukash - Paysafecard - Paypal - Instadebit - Click2pay
depozitë Depozitë 1€
tërheqje Tërheqje 5€

pamje e përgjithshme Pinnacle Shqipëria Rishikim

Libralidhës famshëm Pinnacle themeluar në vitin 1998 është një nga operatorët më të respektuar dhe të kërkuar të fatit në Shqipëri. Sigurimi i lojrave dhe bastit shërbime në 17 gjuhë të ndryshme në mbi 200 vende, me më shumë se 14 milionë klientët në mbarë botën.

Pinnacle ofron një gamë të gjerë të sportit për të bast mbi dhe një shumëllojshmëri e lojrave të vërtetë emocionuese. Shanset konkurruese mbi baste sportive, një kazino fantastike edhe në version të jetojnë dhe një dhomë poker me çmime të mëdha mujore. Punters Shqiptarët, tifozët e ekipeve si Skënderbeu, Dinamo Tirana, KF Tirana, për të përmendur disa, mund të vini bast në lojërat në Federata Shqiptare Futbollit dhe gëzojnë shanset e ofruara nga Pinnacle Shqipëri.

Pjesa për kujdesin ndaj konsumatorëve është veçanërisht i saktë në Shqipëri, ju mund të kontaktoni Pinnacle përmes numrit të telefonit pa pagesë, faks, e-mail dhe të jetojnë chat. Operatorët janë shumë miqësore dhe do t'ju mbështesë plotësisht e përgatitur për të gjitha nevojat tuaja. Pinnacle, e garantuar në mbarë botën është sinonim me besueshmërinë dhe sigurinë, një pikë referimi për të gjithë ata shqiptarë lojtarët të interesuar.

Pinnacle ju lejon për të depozituar dhe të tërheqë në monedha të Shqipërisë si EUR, USD, GBP, Yen dhe 23 monedha të tjera, me anë të një shumëllojshmëri të metodave, duke përfshirë: Neteller, Moneybookers, Ukash, Payasafecard, Bank, Credit Cards, Click2Pay, Instadebit, Paypal.

sportive bast PINNACLE SPORTIVE BAST

Pagesa 95,6
Kuotat EU UK US
Shpërblim 100% deri 100€
Bast minimale 0,20€
Fitorja maksimale 2.500.000€
Bast jetojnë
Livescore
Mobile

Kazino PINNACLE KAZINO

Rulet
Lojëra Elektronike
Program Playtech
Tregtar Jetojnë
Shpërblim 100% deri 100€
Bast minimale 0,01€
Fitorja maksimale I pafund
Mobile

Poker PINNACLE ESPORTS

Texas Hold'em
Omaha
Stud
Program iPoker
Shpërblim 200% deri 1000€
Bast minimale 0,01€
Fitorja maksimale I pafund
Mobile

karta debiti

kartat e kreditit Neteller Skrill Skrill 1-Tap Paypal Instadebit Click2Pay Ukash Entropay bankë transfertë bankare të shpejtë cheque

Copyright © 2017 Globet.org | Të gjitha të drejtat e rezervuara. | Kontakte

TOPlist Pinnacle Review Bookmakers Review Protected by Copyscape Web Plagiarism Scanner